Предмет: Физика,
автор: kirilllyepilin
Даю 30 баллов
Питання №4 ?
3 бали
Оперу слухають: глядач, який сидить в залі театру і радіослухач, що знаходиться біля приймача. На якій відстані від оркестру повинен сісти глядач, щоб чути звуки одночасно з радіослухачем, якщо останній перебуває на відстані 7500 км від театру?
340 м
8.5 м
Задачу решить невозможно
12 км
Питання №5 ?
3 бали
Скільки часу пасажир, який сидів біля вікна поїзда, що йде зі швидкістю 54 км / год, буде бачити хто проходитиме біля нього зустрічний поїзд, швидкість якого 10 м / с, а довжина 150 м?
8 с
35 с
24 с
6 с
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
4
c = 3*10^8 м/с скорость света
V = 3,4*10^2 м/с скорость звука
S1 = 75*10^5 м
S2 = ?
Если пренебречь преобразованиями звука в приемнике и передатчике, а так же считать что микрофон находится непосредственно перед оркестром.
Время прохождения радиоволны
t = S1 / c = 75*10^5 / 3*10^8 = 0.025 c
расстояние до слушателя в зале
S2 = V*t = 3,4*10^2 * 0.025 = 8.5 метров
5
V1 = 54 км/ч = 15 м/с
V2 = 10 м/с
S = 150 м
t = ?
t = S / (V1+V2) = 150 / (10+15) = 6cекунд
g71sha:
вы с альтернативы
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: krainika2012
Предмет: Другие предметы,
автор: norbolat89
Предмет: Українська мова,
автор: PypsukK
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Vika66099