Предмет: Химия,
автор: kovtunalisa984
Скласти формулу речовини за валентністю елементів, обчисліть її відносну молекулярну масу та масову частку оксигену в ній: II VII
CI O
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
CI2O7
Mr(C2O7)=16*2+35,5*7=280,5
w(O)=32*100/280,5=11,4%
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: segutasvitlana8
Предмет: Українська література,
автор: pupil3b01
Предмет: Литература,
автор: sirotinakaty2010
Предмет: Физика,
автор: fioasiwid
Предмет: Математика,
автор: inoteypek