поможіть будь ласка які відповіді ?

Ответы
Відповідь:
1.
1) молярна маса Al(NO3)3
Mr[Al(NO3)3] = Ar[Al] + Ar[N] * 3 + Ar[O] * 9 = 27 + 14 * 3 + 16. * 9 = 213г/моль=0.213 кг/моль
2) молярна маса Fe2S3
Mr[Fe2S3] = Ar[Fe] * 2 + Ar[S] * 3 = 56 * 2 + 32 * 3 = 208г/моль
=0.20789 кг/моль
2.Обчислити масову частку Оксигену в цинк нітраті Zn(NO3)2
Mr[Zn(NO3)2] = Ar[N] *2 + Ar[O] *6+ Ar[Zn] = 14 *2 + 16 *6 +65= 189 г/моль
Масова частка Оксигену (O) в в Zn(NO3)2 = 96 : 189 * 100 = 50.7 %
3)Порівняти відносні молекулярні маси ферум(ІІ) сульфіду і германій (II) оксиду.
Mr[FeS] = Ar[Fe] + Ar[S] = 56 + 32 = 88г/моль
Mr[GeO] = Ar[Ge] + Ar[O] = 73 + 16 = 89г/моль
молярна маса Mr[GeO] більш ніж молярна маса Mr[FeS]
Пояснення: