Предмет: Физика, автор: anqella123456789

Сила струму в провіднику дорівнює 1,5А. Визначити напругу, якщо опір в провіднику 150 Ом.​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

225В

Объяснение:

Дано:

I=1,5A

R=150Ом

Знайти:

U-?

U=I*R=1,5*150=225В

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: sasakravcuk610
Предмет: Математика, автор: ivanoved2200