Предмет: Физика,
автор: elena7113
яку кількість теплоти необхідно підвести до 5 кг міді, взятої при температурі 20° С , щоб нагріти її до температури плавлення, а потім розплавити?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(міді) = 5 кг
t₀ = 20°C
t = 1087°C
c = 400 Дж/(кг°C)
λ = 210 * 10³ Дж/кг
Знайти:
Q - ?
Розв'язання
Оскільки у нас в умові два теплових процеси (нагрівання і плавлення міді), складаємо рівняння теплового балансу:
Q = Qн + Qп
Qн = cm(t - t₀)
Qп = λm
Виносимо спільний множник і складаємо робоче рівняння:
Q = m (c * (t - t₀) + λ)
Q = 5 (400 * 1067 + 210000) Дж
Q = 3184000 ≈ 3,18 Мдж
Відповідь: Q = 3,18 Мдж.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: cherkavi16
Предмет: Другие предметы,
автор: belovoshvladyslav
Предмет: История,
автор: pupil07127
Предмет: Физика,
автор: pipad
Предмет: Биология,
автор: tagirovk