Предмет: Химия,
автор: evakorotun5837
Терміново дам 30 баллів!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
......................
Автор ответа:
1
Дано:
CH4
Знайти:
ω(C) - ?
Розв'язання:
1) Mr(CH4) = Ar(C) * N(C) + Ar(H) * N(H) = 12 * 1 + 1 * 4 = 16;
2) ω(C) = N(C) * Ar(C) * 100% / Mr(CH4) = 12 * 1 * 100% / 16 = 75%.
Відповідь: Масова частка C становить 75%.
evakorotun5837:
Спасибо)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: KonspekSezim
Предмет: Математика,
автор: ikittik26
Предмет: Українська мова,
автор: olkucher13
Предмет: Биология,
автор: eloncito
Предмет: Психология,
автор: arinaplanetrina