Предмет: Русский язык, автор: ahmetovasaltanat929

4. Прочитай. Устно составь вопросы, ответами на которые будут выделенные слова. В Древней Греции более 2000 лет назад зародилась древнейшая наука риторика. Древние греки считали риторику очень важной наукой, нужной каждо- му человеку. Поэтому риторике учи- так же, как ли в школе специально чтению и письму. Учили говорить, то есть объяснять, сообщать, информиро- вать, убеждать, спорить, договаривать- ся, воодушевлять, хвалить, воспевать, приветствовать и т.п. Каждого учили говорить так, чтобы его слушали, понимали, что он добивался своей цели. Потом уже стали учить Писать.
Выделенные слова это древней Греции,2000 лет,чтению,письму,говорить,писать.​

Ответы

Автор ответа: max1rblx
2

Ответ:

1. Сколько лет назад зародилась

Древнейшая наука -риторика? (2000 лет)

2. Где зародилась наука -риторика?( В

Древней Греции)

3. Древние греки что считали важным? (риторику очень важной наукой должен каждый человек знать ее)

4. Зачем дети слушали учителя?( Чтобы красиво писать и красиво говорить, Вот учили в Древней Греции)

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: shaslichok399
СРОЧНО
План тексту
Роздуми про життя
Людина — це унікальна істота, яка є не просто творінням вищого розуму, не просто відображенням Божої мудрості, могутності, творчого потенціалу. Людина, з погляду християнства, є особою, яка має власний розум, власну волю, власні почуття.
Людина безсмертна не лише в релігійному розумінні, але й у своїх ділах. Усе, що кожен з нас зробить, матиме свій слід у майбутньому. Найзагальніше покликання кожної людини — жити. І житии гідно. Часто ми відволікаємося на дрібні і скороминущі речі, а це принижує людину, робить її життя примітивним і нецікавим.
Крім основного призначення, кожен має особисте покликання. Бог кожного з нас любить і наділяє тим чи іншим талантом, якоюсь характерною властивістю, яку людина може розвинути або змарнувати. Навіть якщо ми не відчуваємо в собі здібностей.
Тому треба навчитись прощати, жити в спільноті: потішати самотніх, давати потребуючим. Ми маємо творити добро і боротись зі злом. І якщо деколи відступаємо від цього, то завжди можемо виправитись, бо знаємо, що Бог нас очікує з любов’ю і прощенням (315 сл.).