Предмет: Литература, автор: kirichenkoruslan2609

Довідка на тему реалізм ​

Ответы

Автор ответа: naumenkoveronika5
0

Объяснение:

Реалізм є одним з ключових напрямків в літературі та мистецтві, що розвинувся в середині 19 століття, особливо в Європі. В основі реалізму лежить прагнення до відображення життя таким, яким воно є, з усією його складністю, мінливістю явищ і деталей.

Реалізм в літературі став протиставленням романтизму, який прагнув утопічно втілити в ідеальних образах світ яким він хотів би бачити ідеальним. Натовпне оспівування ідеалізованого кохання, героїчності і розкіші насправді зачасту відображало не реальне життя. Прийшов час більш об'єктивної, дієвої, директної літератури. Дієвості реалізму сприяли і нові технології видавничо-друкарського виробництва: газета здійснювала велику розвідку подій, розвішувала актуальні матеріали, усе це стимулювало хорошу якість, внимание до малих деталей, емоційність і живописність описоння.

Основні характеристики реалізму в літературі включають:

1. Опис реального світу: Реалістична література ставить своєю метою відображення реального світу, повсякденного життя, характеру і поведінки людей, суспільних проблем і соціальних утисків.

2. Науковий підхід: Реалістична література базується на науковому методі спостереження і аналізу. Автори заздалегідь вивчали свої об'єкти, проводили дослідження, щоб передати їх вірно і точно.

3. Прагнення до правдивості: Реалістична література прагне до максимальної правдивості і достовірності. Відступлення від реальності, міфологія і фантастика в мінімум, а пріоритетну цінність надається деталізації і точному відтворенню дійсності.

4. Фокус на соціальних проблемах: Реалістична література зосереджується на важливих соціальних проблемах, таких як бідність, страждання робітників, нерівність класів та неправильні соціальні утиск. Ці теми виробництва зачасту проливає світло на соціальні недоліки тих часів і пропонувало шляхи до їх подолання.

5. Живі персонажі: Реалістична література намагається створити персонажів, які максимально природні і відповідні реальному життю. Вони мають свої властивості, слабкості, сильні сторони, характеристики, які походять від реальних людей.

6. Акцент на моралі: Реалістична література намагається передати важливість моральних цінностей і етичних норм. Вона ставить питання про праведність і справедливість, моральне виховання і взаємодію між людьми.

Реалізм зробив значний внесок в літературу, привносячи більше реалізму, об'єктивності та дотримання фактів. Він служить важливим джерелом для розуміння світу, стимулює соціальну свідомість та глибоке рефлексію над людством і його взаємодією з оточуючим середовищем.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Abobovich
1. Як пов'язані у складносурядному прості речення?
А. За змістом, за допомогою сполучників підрядності та інтонації.
Б. За змістом, за допомогою сполучників сурядності та інтонації.
В. За допомогою сполучних слів.
Г. За допомогою інтонації.

2. Котре з поданих речень є складносурядним?
А. Маючи хороших наставників та докладаючи терпіння і старанність до подвижництва, Нестор і сам зростав духовно (З календаря)
Б. Людина створила культуру, а культура - людину (В. Русанівський).
В. Людина реалізується в культурі думки, культурі праці й культурі мови (В.Русанівський).
Г. Чим міцніші зв'язки людини з культурою народу, тим більшого можна сподіватися від неї як від громадянина (В.Русанівський).

3. Обрати складносуряне речення, в котрому правильно поставлені розділові знаки:
А. Десь спереду гукнув паровоз, і здригнулись вагони.
Б. Десь, спереду, гукнув паровоз, і здригнулись вагони.
В. Десь спереду гукнув паровоз і здригнулись вагони.
Г. Десь,спереду, гукнув паровоз - і здригнулись вагони.

4. Обрати речення, яке відповідає схемі [ ]; і [ ]. (Розділові знаки між простими реченнями у складносурядних пропущені)
А. Тоді нарешті впаде морок і все живе замерзне на землі.
Б. Невсипуще море гуде десь здалеку і зорі тремтять в нічній прохолоді.
В. Сонце пірнуло за небокрай і все навколо потемніло.
Г. Осінній вітер в лузі свище, вербу хитаючи тонку і я схиляюся ще нижче себе побачити в струмку.
Предмет: Алгебра, автор: ksushati3105