Предмет: Физика,
автор: linaaaaaa13467
Срочно
задача з фізики
людське вухо сприймає звуки з частотою від 20 гц до 20 кгц. Яка максимальна довжина хвилі належить до інтервалу сприйняття звукових хвиль?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Дано:
v min= 20 Гц
v max= 20 кГц= 20*10^3
V (швидкість звуку в повітрі)=343 m/c
λ max-?
V=v*λ
λ=V/v
λ max=V/v min = 343/ 20=17.15 m
linaaaaaa13467:
дякуююю
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: kirillmahinko902
Предмет: Математика,
автор: 2rfhwztbxp
Предмет: Английский язык,
автор: h6767207
Предмет: Русский язык,
автор: weeshella
Предмет: Математика,
автор: aisanams