Предмет: Химия,
автор: masha6856
7. Вкажіть, в якій із наведених нижче речовин масова частка Хлору найбільша:
а) хлориднiй кислотi;
б) ферум (11) хлориді;
в) хлор (VII) оксиді.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
найбільша масова частка хлору в а) хлориднiй кислотi-97,2%;
Пояснення:
а)Mr(HCI) = Ar(H) + Ar(CI) = 1+35=36
w(CI) = 35/36 = 0,972 = 97,2%
б)Mr(FeCI)=59+35.5=94.5
Mr(CI)=35.5÷94.5×100%=38%
в)Mr(Cl2O7)=35.5*2+16*7=71+112=183
Mr(CI)=35.5*2/183×100%=38,8%
Автор ответа:
1
найбільша масова частка хлору в а) хлоридній кислоті-97,2%;
Пояснення:
a)Mr(HCl) = Ar(H) + Ar(Cl) = 1+35=36
w(СІ) = 35/36=0,972 = 97,2%
6)Мr(FeCl)=59+35.5=94.5
Mr(Cl)=35.5÷94.5×100%=38%
в) Мг(СІ207)=35.5*2+16*7=71+112=183
Mr(Cl)=35.5*2/183×100%=38,8%
Вроде как так
Пояснення:
a)Mr(HCl) = Ar(H) + Ar(Cl) = 1+35=36
w(СІ) = 35/36=0,972 = 97,2%
6)Мr(FeCl)=59+35.5=94.5
Mr(Cl)=35.5÷94.5×100%=38%
в) Мг(СІ207)=35.5*2+16*7=71+112=183
Mr(Cl)=35.5*2/183×100%=38,8%
Вроде как так
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: maximillian1406
Предмет: Математика,
автор: safiakonstantinovna
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: hasievmansur3
Предмет: Химия,
автор: 1artem1nazarov1