Предмет: Математика,
автор: synodi
за 5 пачок печива по 100 г у кожній пачці заплатили 90 грн Скільки коштує 23 пачки такого ж печива, по 75 грам у кожній пачці?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
310,5 грн.
Пошаговое объяснение:
Пропорція:
5*100 г ------- 90 грн
23*75 г -------- х грн
х=(23*75*90)/(5*100)=155250/500=310,5
Автор ответа:
0
Ответ:
310,5 грн
Пошаговое объяснение:
1) 90 : 5 = 18 (грн) - стоит 1 пачка печенья весом 100 г
2)
100 г — 18 грн
75 г — х грн
100/75 = 18/х
100 * х = 75 * 18
100х = 1350
х = 1350 : 100
х = 13,5
13,5 грн стоит 1 пачка печенья весом 75 г
3) 23 * 13,5 = 310,5 (грн) - стоят 23 пачки печенья по 75 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: rutamzumabaev
Предмет: Литература,
автор: dilnaznurahimova0
Предмет: Физика,
автор: igorradchuk8
Предмет: Алгебра,
автор: sahapova7878
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним