Предмет: Математика, автор: fedkoarsen34

Довжина прямокутника 7 см, а периметр 2 дм. Побудуй трикутник з довжиною сторін, як ширина прямокутника. Знайди периметр трикутника.


Ответы

Автор ответа: janagryn0610
0
Довжина прямокутника 7 см, а периметр 2 дм (20 см). Ширина прямокутника може бути знайдена, розглядаючи рівняння периметру прямокутника:

2

(
довжина
+
ширина
)
=
20
2⋅(довжина+ширина)=20

Підставляючи відому довжину прямокутника (7 см), ми можемо знайти ширину:

2

(
7
+
ширина
)
=
20
2⋅(7+ширина)=20
14
+
2

ширина
=
20
14+2⋅ширина=20
2

ширина
=
6
2⋅ширина=6
ширина
=
3
ширина=3

Отже, ширина прямокутника дорівнює 3 см.

Тепер, ми можемо побудувати трикутник зі сторонами довжиною 3 см, 7 см (довжина прямокутника) та 7 см (довжина прямокутника). Периметр трикутника обчислюється як сума довжин його сторін:

Периметр

трикутника
=
3
+
7
+
7
=
17

см
Периметртрикутника=3+7+7=17см

Отже, периметр цього трикутника дорівнює 17 см.
Похожие вопросы
Предмет: Психология, автор: zaporozhankarina2107
Помогите пожалуйста срочно
Задача
Уявіть собі 5 незнайомців між собою менеджерів. Усі вони зібралися в тому самому приміщенні, тому що запрошені як учасники на семінар. Вони не знають про те,що є членами однієї і тієї ж групи. І от вони вийшли з залу для сніданку, стоять поряд і чекають ліфт. Вони мовчки пересуваються по приміщенні, як п'ять пінгвінів, при цьому тримаються на максимально можливiй дистанції один від одного і зачаровано спостерігають за миготінням лампочок ліфта, що спускається до них. Коли двері відчиняються, вони входять, не торкаючись один одного. І так ,розподіляються по кабiнi, щоб надалi кожний міг, по можливості, захистити власну інтимну зону. Вони тримаються прямо, стоять як вкопані і чекають, поки ліфт не почне рухатися,щоб так само нерухомо втупитися, маленькі лампочки, що відраховують поверхи. Нарешті двері вiдчиняються, вони залишають ліфт, читають інформацію на дошцi оголошень, з якої кожному стає зрозуміло, що далі необхідно пройти, скажімо у приміщення 15, і йдуть уперед усі з тією ж дистанцією відносно один одного. Входять у приміщення, де буде проводитися семінар, і шукають своє місце. Визначивши їх, вони, нарешті, оглядають один одного і зауважують, що вони вже трохи знайомі,потім злегка розкланюються зі своїми мимовільними супутниками ( можливо, навіть вітають їх, але помітною посмішкою), перш ніж їхні очі, продовжуючи блукати по аудиторії, розглянуть iнших, « зовсім чужих>> Їм учасників.
Питання:
1) Які засоби передання невербальної інформації охарактеризовані в ситуації?
2) Дайте інтерпретацiю цим невербальним сигналам?​