Предмет: Химия, автор: irri14

Допоможіть будь ласка

Приложения:

Ответы

Автор ответа: redspongered
1

1.82. В
1.83. 2K + H_{2} = 2KH
m(K) = 3,9г
m(KH) = 4г
m(H_{2})  - ?
Згідно з тим що маса продуктів реакції має дорівнювати масі реагентів: m(H_{2}\\) = m(KH) - m(K) = 4 - 3,9 = 0,1г
Відповідь: А
1.84.
1. 4P + 5O_{2}\\ = 2P_{2}\\O_{5}\\ (11)
2. 2CO + O_{2}\\ = 2CO_{2}\\ (5)
3. PCl_{3}\\ + 3H_{2}\\O = H_{3}\\PO_{3}\\ + 3HCl (8)
Відповідь: ;;
1.85. 1Б
;;

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: amirovdinar2019