Предмет: Химия,
автор: rudenko120618
Яку кількість 95% спирту етилового та води очищеної необхідно взяти для
приготування: 120 мл – 45% спирту?
Ответы
Автор ответа:
1
Воспользуемся правилом смешения растворов.
Допустим спирт у нас Х, а вода Y.
X*95 + Y*0 = 120*45
95X = 5400
X ≈ 56,8мл
m(H2O)= 120мл - 56,8мл = 63,2мл
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: aminaao
Предмет: Физика,
автор: v94418230
Предмет: Литература,
автор: masha109079
Предмет: Русский язык,
автор: nasirazuman123
Предмет: Математика,
автор: annamaksimova8113229