Предмет: Физика,
автор: avramychdasha
з 200 см° нікелю та 100 см° свинцю виготовили сплав.
Якою є його густина? Вважайте, що обʼєм сплаву дорівнює сумі обʼємів речовин, із яких він складається.
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Дано:
V₁ = 200 см³=0,0002м³
V₂ = 100см³=0,0001 м³
ρ₁ = 11300 кг/м³-густина свинца
ρ₂ = 7100 кг/м³-густина олова
V₁+V₂ =V
Знайти: ρ(густину) сплаву?
Рішення:
V= m/ρ; ρ = m/V ;m = ρV.
m₁ = ρ₁V₁=11300*0,0002=2,26кг
m₂=ρ₂V₂ =7100*0,0001=0,71кг
m=m₁+m₂=2,26+0,71=2,97кг
V₁+V₂ =V=0,0002+0,0001=0,0003м³
ρ = m/V = 2,97/ 0,0003=9900кг/м³
Відповідь: густина сплаву дорівнює 9900кг/м³
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: qwerty078
Предмет: Английский язык,
автор: matsibora7
Предмет: Право,
автор: jenyarukopenko
Предмет: Физика,
автор: vanodrozd566
Предмет: Английский язык,
автор: galeyv