Предмет: Физика,
автор: lanudor
При дослідженні хмари було встановлено, що середній об’єм крапельки води у ній дорівнює 4×10^-6 мм3. Яка маса води знаходиться в хмарі об'ємом 1 м3, якщо в хмарі об'ємом 0,1 см3 в середньому знаходиться 140 краплин. З дано. СРОЧНО
ВикаБач:
1 куб.м = 10^6 куб.см. В туче капелек 140*10*10^6=14*10^8 штук. Объём воды в них 14*10^8 * 4*10^(-6)=5600 куб.мм=5,6куб.см. Масса воды =5,6г
Ответы
Автор ответа:
2
1) 140 капель / 0,1 см³ = 1400 капель / см³
2) 1400 капель / см³ * 1 000 000 см³ = 1 400 000 000 капель
3) 1 400 000 000 капель * 4×10^-6 мм³ = 5 600 мм³
4) 5 600 мм³ * 1 мг/мм³ = 5 600 мг
5) 5 600 мг / 1000 = 5,6 г
Ответ: Масса воды в облаке объемом 1 м³ составляет 5,6 г.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kp9984633
Предмет: Українська мова,
автор: vorobjovaa02
Предмет: Право,
автор: reyzesq
Предмет: Физика,
автор: temnyukvlad
Предмет: Математика,
автор: cfun1337