Предмет: Физика,
автор: sofia22856
СРОЧНО помогите пожалуйста
Рівняння коливань тягарця на пружині має вигляд: х=8cos2πt (см). Знайдіть найбільшу швидкість руху тягарця, кінетичну та потенціальну енергії системи через 6 с. Маса тягарця – 1 кг.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
х=8cos2πt (см)
t₁=6 с
m=1 кг
Vm, Ek₁, Ep₁ ? V=x’=(8*cos 2πt)’=-16π*sin 2πt;
Vm=16π=50 см/c=0,5 м/с;
Ek= m*V²/2; Ep=E- Ek₁; Ek₁= m*V₁²/2= m*(-16π*sin 2π*t₁)²/2=
1*(-16π*10⁻³*sin 2π*6)²/2=1,3 мДж;
Е= m*(Vm)²/2=1*0, 5²/2=0,125 Дж=125 мДж
Ep₁=125-1,3=123,7 мДж
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение: Здравствуйте, спасибо за задачу. Всё решение предоставлено на фотографиях. Проводил расчёты на калькуляторе «Casio fx-82ES PLUS». С уважением Владимир.
Приложения:



Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: kirillymnichka
Предмет: Українська мова,
автор: fnata8332
Предмет: Математика,
автор: kbasan777
Предмет: Химия,
автор: sahabefort11
Предмет: Математика,
автор: fidirkoalena