Предмет: Физика,
автор: matviukolesog
При однаковій напрузі у першому провіднику сила струму 2А, а в другому 0,5А. Опір якого провідника більший і у скільки paзiв?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 4
Объяснение:
Дано:
I1=2A
I2=0,5А
U1=U2
---------------
R2/R1-?
Согласно закона Ома:
I=U/R
Тогда:
U/R1=2
U/R2=0,5
2R1=0,5R2
4R1=R2
R2/R1=4
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: yanadutchak73
Предмет: История,
автор: niki8419
Предмет: Физика,
автор: MishkaFreddy2
Предмет: Физика,
автор: logoscar371
Предмет: Алгебра,
автор: ZoJloToY