Предмет: Химия,
автор: volodtrosenko
Установи об'єм кисню, який містить таку саму кількість атомів Оксигену, що і 5562 г етанової кислоти.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
N(O в O2) = N(O в CH3COOH)
m(CH3COOH) = 5562 г
Знайти:
V(O2) - ?
Розв'язання:
1) n(CH3COOH) = m / M = 5562 / 60 = 92,7 моль;
2) n(O в CH3COOH) = n(CH3COOH) * 2 = 92,7 * 2 = 185,4 моль;
3) N(O в O2) = N(O в CH3COOH) => n(O в O2) = n(O в CH3COOH) = 185,4 моль;
4) n(O2) = n(O в CH3COOH) / 2 = 185,4 / 2 = 92,7 моль;
5) V(O2) = n(O2) * Vm = 92,7 * 22,4 = 2076,48 л.
Відповідь: Об'єм O2 становить 2076,48 л.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: tanyakiev1975
Предмет: Литература,
автор: papirovadaria
Предмет: Другие предметы,
автор: vhluhchenko
Предмет: Физика,
автор: Dr01D
Предмет: Геометрия,
автор: remddaaazldeed