Предмет: Физика,
автор: Kozayim1817
яка кількість теплоти виділиться при повному згорянні спирту массою 200 г?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Дано:
маса спирту-m =200г-0,2кг;
теплота згоряння спирту- q=27 МДж/кг= 27000000Дж/кг.
Знайти:
кількість теплоти виділиться при повному згорянні спирту-Q=?
Рішення:
Q=m*q
Q=0,2кг*27 000 000 Дж/кг=5 400 000 ДЖ
Відповідь:5 400 000 ДЖ
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: kostuksofia760
Предмет: Математика,
автор: zhanelzhanel1236
Предмет: Алгебра,
автор: neczero
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: ezgg94