Предмет: Химия,
автор: zverevvlades6
Обчисліть масу сажі, що утворюється в результаті термічного розкладання метану об'ємом 33,6 л (н.у.).
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
V(CH4) = 33,6 л
Знайти:
m(C) - ?
Розв'язання:
1) CH4 → C + 2H2;
2) n(CH4) = V(CH4) / Vm = 33,6 / 22,4 = 1,5 моль;
3) n(C) = n(CH4) = 1,5 моль;
4) m(C) = n * M = 1,5 * 12 = 18 г.
Відповідь: Маса C становить 18 г.
Автор ответа:
0
Удачи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: anitaprokop42
Предмет: Английский язык,
автор: finalfire47
Предмет: Математика,
автор: katyule4ka
Предмет: Физика,
автор: maxzharkovi