Будь ласка зробіть все як має бути)

Ответы
Задача 1
а) Mr(K2O) = 94;
ω(K) = N(K) * Ar(K) * 100% / Mr(K2O) = 2 * 39 * 100% / 94 = 82,98%;
б) Mr(P2O5) = 142;
ω(P) = N(P) * Ar(P) * 100% / Mr(P2O5) = 2 * 31 * 100% / 142 = 43,66%;
в) Mr(BaO) = 153;
ω(Ba) = N(Ba) * Ar(Ba) * 100% / Mr(BaO) = 1 * 137 * 100% / 153 = 89,54%.
Задача 2
Дано:
m1 р-ну(речовини) = 600 г
ω1(речовини) = 0,7
m(води) = 200 г
Знайти:
ω2(речовини) - ?
Розв'язання:
1) m1(речовини) = ω1 * m1 р-ну = 0,7 * 600 = 420 г;
2) m2(речовини) = m1(речовини) = 420 г;
3) m2 р-ну(речовини) = m1 р-ну(речовини) + m(води) = 600 + 200 = 800 г;
4) ω2(речовини) = m2 / m2 р-ну = 420 / 800 = 0,525.
Відповідь: Масова частка речовини становить 0,525.
Задача 3
Дано:
m1 р-ну(речовини) = 75 г
ω1(речовини) = 0,25
ω2(речовини) = 0,05
Знайти:
m(води) - ?
Розв'язання:
1) m1(речовини) = ω1 * m1 р-ну = 0,25 * 75 = 18,75 г;
2) m2(речовини) = m1(речовини) = 18,75 г;
3) m2 р-ну(речовини) = m2 / ω2 = 18,75 / 0,05 = 375 г;
4) m(води) = m2 р-ну(речовини) - m1 р-ну(речовини) = 375 - 75 = 300 г.
Відповідь: Маса води становить 300 г.