Предмет: Физика, автор: anastasyavlas1636

М’яч кинули з поверхні землі вертикально вгору з початковою швидкістю 20 м/с. Визначте: а) швидкість руху та переміщення м’яча через 3 с після початку руху; б) час підйому та максимальну висоту підйому м’яча.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Vo=20м/с

g=10Н/кг

t=3c

--------------

V-?; S-?; t1-?

Время подъема мяча на максимальную высоту равно:

t1=Vo/g=20/10=2с

Высота подъема мяча равна:

h=Vo²/2g=20²/(2*20)=20м

Cкорость мяча после 3с равна:

V=g*(t-t1)=10*(3-2)=10м/с

Путь мяча во время падения равен:

h1=g(t-t1)²/2=10*(3-2)²/2=5м

Перемещение мяча через 3с равно:

S=h-h1=20-5=15м

Похожие вопросы