Предмет: Физика,
автор: illaskodumit
СРОЧНОООООО
Першу третину шлих автобус рухався зі швидкістю, у 6 разів більшою,
| ніж останній шлях. Середня швидкість автобуса на всьому шляху становить 16 км/год. Визначте швидкість автобуса на другій частині
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
S1 = S/3
S2 = 2*S/3
V1 = 6*V2
Vc = 16 км/ч
V2 = ?
t1 = S1 / V1 = S / (3*6*V2) = S / (18*V2)
t2 = S2 / V2 = 2*S / 3*V2
t = t1+t2 = (S / 18*V2) + (2*S / 3*V2) = 13*S / 18*V2
Vc = S / (t) = S / (13*S / 18*V2) = 18*V2 / 13
V2 = Vc*13 / 18 = 16*13 / 18 == 11.6 км/ч
Похожие вопросы