Предмет: Физика,
автор: szigulskij09
Міст імені Патона — один із мостів через Дніпро у Києві — перший у світі суцільнозварний міст. Якою є довжина моста, якщо автомобіль, рухаючись зі швидкістю 14 м/с, долає його за 110 с.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1 540 метрів=1,54 кілометрів
Объяснение:
Складемо коротку умову(дивись зображення)
Далі,знайдемо відстань за формулою:
S=V*t
Підставимо значення з умови:
S=14*110=1540 (м)=1,54 (км)
В:довжина моста 1540 метрів
Отметьте как лучшее,если желаете
Приложения:

Автор ответа:
1
Дано: скорость v=14 м/с; время t=110 c; S - ?
Все единицы в СИ.
-----------
S=vt=14*110=1540 м.
Ответ: длина моста 1540 м.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: flag1r5523
Предмет: Физика,
автор: aliyabayramova81
Предмет: История,
автор: darya2010120
Предмет: Математика,
автор: yulkamit212
Предмет: Математика,
автор: yulkamit212