Предмет: Химия,
автор: NeOtve4auMne
На розчин, що містить 3,5 моль гідроксиду калію подіяли розчином хлоридної кислоти. Яка маса солі при цьому утвориться?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
n(KOH) = 3,5 моль
Знайти:
m(солі) - ?
Розв'язання:
1) KOH + HCl → KCl + H2O;
2) n(KCl) = n(KOH) = 3,5 моль;
3) m(KCl) = n * M = 3,5 * 74,5 = 260,75 г.
Відповідь: Маса KCl становить 260,75 г.
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: sulimenkoanastasia6
Предмет: История,
автор: Neskaffe135
Предмет: Физика,
автор: lovesofineeunwoo
Предмет: Физика,
автор: DimanLogin
Предмет: История,
автор: alinaant