Предмет: Физика, автор: yur4ukti

Неоднорідний стержень АВ довжиною 5 м і масою 15 кг горизонтально підвішений до стелі на двох вертикальних струнах, прикріплених до точок С і Д, де АС=1 м і АД=3.5 м.

Враховуючи, що центр мас знаходиться в точці Е, де АЕ=3 м, знайти силу натягу обох струн.

Коли прикріпили тіло масою 9 кг до стержня в точці F, натяг струни в точці Д вдвічі перевищує натял в точці С. Знайти АF.

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

см фото

Объяснение:

Приложения:
Похожие вопросы