Предмет: Физика, автор: ruslananotch

Куля, маса якої m = 10 г, рухаючись із швидкістю υ = 500 м/c,
влучає в ціль. З якою середньою силою діяла куля на ціль, якщо вона
проникла в неї на глибину l = 1 cм? Втратами енергії на нагрівання і
руйнування матеріалу нехтувати. Рух кулі рівносповільнений

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

m = 0,01 кг

V = 500 м/c

S = 0.01 м

F = ?

Вся энергия пули была потрачена на работу силы трения

m*V^2 / 2 = F*S

тогда сила

F = m*V^2 / (2*S) = 0.01*500^2 / (2*0.01) = 125 кило Ньютон

Похожие вопросы