Предмет: Физика, автор: ponomarevanatas8439

Визначте ККД похилої площини завдовжки 4 м,якщо для піднімання нею візка мосою 40 кг на висот 1.5 м потрібно прикладати силу 200 Н у напрямку руху.


555ai555: (m*g*h) / (F*S) = 40*10*1.5 / (200*4) =

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Дано:

s=4м

m=40кг

h=1,5м

F=200H

Знайти:

μ-?

μ=Ап/Аз*100%=mgh/Fs*100%=40*10*1,5/200*4=75%

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: dudududiduduidudud