Предмет: Физика,
автор: irakuraksa2006
Які витрати енергії на одержання 200г алюмінію, якщо електроліз солі алюмінію ведеться під напругою 6В (k=0,093×10_6кг/Кл)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 12903228Дж=3,58кВт*ч
Объяснение:
Дано:
m=200г=0,2кг
U=6В
k=0,093*10⁻⁶кг/Кл
--------------------
Q-?
Согласно закона Фарадея:
m=kq
Отсюда:
q=m//k=0,2/0,093*10⁻⁶=2150538Кл
Q=Uq=6*2150538=12903228Дж=3,58кВт*ч
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: maxkipeniak
Предмет: Українська мова,
автор: ssni4655
Предмет: Английский язык,
автор: seledtsovaekaterina
Предмет: Астрономия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Аноним