Предмет: Физика, автор: usolvoloda3

В коло змінного струму з частотою f=50Гц ввімкнено послідовно котушку з активним опором R=30 Oм та індуктивним XL=50 Ом та конденсатор ємністю С=318 мкФ.
Визначити повний опір кола
будласка швитше

Ответы

Автор ответа: mathkot
1

Ответ:

Полное сопротивление цепи равно приблизительно 49,992 Ом

Объяснение:

Дано:

\nu = 50 Гц

R = 30 Ом

X_{L} = 50 Ом

C = 318 · 10⁻⁶ Ф

Найти:

Z \ - \ ?

----------------------------------

Решение:

Циклическая частота:

w = 2 \pi \nu

Емкостное сопротивление:

X_{C} = \dfrac{1}{wC} =  \dfrac{1}{2 \pi \nu C}

Импеданс:

Z = \sqrt{R^{2} + (X_{L} - X_{C})^{2}} =  \sqrt{R^{2} + \bigg (X_{L} -  \dfrac{1}{2 \pi \nu C}\bigg )^{2}}

\boldsymbol{\boxed{Z =  \sqrt{R^{2} + \bigg (X_{L} -  \dfrac{1}{2 \pi \nu C}\bigg )^{2}}}}

Расчеты:

\boldsymbol Z = √(900 Ом² + (50 Ом - 1/(2π · 50 Гц  · 318 · 10⁻⁶ Ф))²) \boldsymbol \approx 49,992 Ом

Ответ: Z \approx 49,992 Ом.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: reuckija25
Предмет: Математика, автор: kiramogranitov18
Предмет: Алгебра, автор: nianila99