Предмет: Химия, автор: nikakalinina13

Для одержання аміаку взяли газову суміш, що містить 15 л азоту та 15 л водню. Обчисліть об'єм аміаку, який можна отримати з цієї кількості реагентів.​


nikakalinina13: написала

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

V(N2) = 15 л

V(H2) = 15 л

Знайти:

V(NH3) - ?

Розв'язання:

1) N2 + 3H2 → 2NH3;

2) H2 у нестачі, розрахунки по ньому;

3) V(NH3) = V(H2) * 2 / 3 = 15 * 2 / 3 = 10 л.

Відповідь: Об'єм NH3 становить 10 л.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Allogatir2007
Предмет: Математика, автор: sayabj1405