Предмет: Физика,
автор: ttps56drxw
Пружину, коефіцієнт пружності якої дорівнює 512 Н /м, довжина 0,90м. розтягнули на 02л 1 причепили до нет вантаж масою 0,08кг. Знайдіть циклічну частоту цього пружного маятнику
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:ω = 80 рад/с.
Объяснение:ω = √(k / m),
де
ω - циклічна частота (в радіанах на секунду),
k - коефіцієнт пружності (в ньютонах на метр),
m - маса об'єкта, який підвішений на пружині (в кілограмах).
У даному випадку:
k = 512 Н/м,
m = 0,08 кг.
Підставимо ці значення в формулу:
ω = √(512 Н/м / 0,08 кг).
Обчислимо:
ω = √(6400 Н/кг).
ω = 80 рад/с.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: sofiamamina1
Предмет: Химия,
автор: dovganvadim007
Предмет: Литература,
автор: abondarcuk837
Предмет: Физика,
автор: obrezkovvadim87