Предмет: Физика,
автор: eliyooni
(100б; чат GBT - бан) На малюнку показано з’єднання трьох конденсаторів однакової ємності по 4 мкФ кожний. Визначте загальний заряд батареї конденсаторів, якщо на неї подано напругу 120 В.
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 3,24*10⁻⁴Кл
Объяснение:
Дано:
C1=C2=C3=4мкФ
U=120В
-------------------
q-?
q=СU
C=C1*(C2+C3)/(C1+C2+C3)=4*(4+4)/(4+4+4)=2,7мкФ=0,0000027Ф
q=0,0000027*120=3,24*10⁻⁴Кл
eliyooni:
щиро дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: ilchenkodaria07
Предмет: Геометрия,
автор: Honnil
Предмет: Английский язык,
автор: Mira8618
Предмет: Литература,
автор: nikf1ne2003
Предмет: Математика,
автор: NicoleWaterson