Предмет: Химия, автор: ChokoKroxa9707

обчисліть масу етанолу для згоряння якого вистачить кисню об'эмом 6,72л

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

V(O2) = 6,72 л

Знайти:

m(C2H5OH) - ?

Розв'язання:

1) C2H5OH + 3O2 → 2CO2 + 3H2O;

2) n(O2) = V(O2) / Vm = 6,72 / 22,4 = 0,3 моль;

3) n(C2H5OH) = n(O2) / 3 = 0,3 / 3 = 0,1 моль;

4) m(C2H5OH) = n * M = 0,1 * 46 = 4,6 г.

Відповідь: Маса C2H5OH становить 4,6 г.

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: Аноним