Предмет: Другие предметы, автор: maddiemaxyt

СРОЧНО ПРОШУ ДАЮ 100 БАЛЛОВ
Записати рівняння миттєвого значення струму в колі з конденсатором ємністю С=10мкФ при напрузі на ньому и 10 sin 1000г 8​

Ответы

Автор ответа: kingdoo
2

Ответ:

Рівняння миттєвого значення струму в колі з конденсатором може бути записане за допомогою закону Ома та властивості конденсатора:

I = C * dV/dt

де:

I - миттєве значення струму в колі (в амперах)

C - ємність конденсатора (в фарадах)

dV/dt - похідна напруги на конденсаторі щодо часу (вольт на секунду)

У даному випадку, якщо напруга на конденсаторі V = 10 sin(1000t) (вольти), то похідна dV/dt може бути обчислена за допомогою правила диференціювання функції sin:

dV/dt = 1000 * 10 cos(1000t)

Підставляючи це значення у рівняння, отримаємо:

I = (10 * 10^(-6)) * (1000 * 10 cos(1000t))

I = 0.1 * cos(1000t) (ампери)

Таким чином, рівняння миттєвого значення струму в колі з конденсатором ємністю 10 мкФ при напрузі на ньому V = 10 sin(1000t) буде I = 0.1 * cos(1000t) (ампери).

Объяснение:


maddiemaxyt: Спасибочки
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sonuaprin
Предмет: Українська література, автор: kuzmovamargarita
Срочно даю 34 бала
нужен план текста ниже

Тарас Шевченко народився 9 березня 1814 року в селі Моринці Тар (нині Черкаська область) в сім'ї кріпаків одного з найбагатших на той час в Україні панів Василя Енгельгардта. У метричній книжці за цей день було зроблено такий запис: «Тысяча восемьсот четырнадцатого года февраля двадцать пятого числа у жителя села Моринец Григория Шевченко и его жены Екатерины родился сын Тарас...».

На той час сім'я Шевченків жила в хаті кріпака Колесника, прозва ного в народі Копієм. За помсту панові його віддали в москалі, а коли він втік і почав переховуватися в лісах поблизу села, жити в його хаті Шев ченкам стало небезпечно. Тому вони повернулися в Кирилівку, звідки родом Тарасів батько, спочатку до діда Івана (по вуличному його назива ли Швець), а згодом купили собі хату.

Життя родини було тяжким: батьки - на панщині, а діти пасли худобу, виконували роботу по хаті, старші виховували молодших. Про маленького Тараса піклувалася його сестра Катерина. Батько був грамотним, тому мріяв дати освіту й своїм дітям. Коли Тарасові виповнилося вісім років, він віддав сина на навчання в церковно- приходську школу.

Хлопчик ріс допитливим і кмітливим. Пам'ятаєте, як шукав стов- пи, на яких тримається земля? У Тараса була в дитинстві можливість помандрувати по Україні: разом з батьком, який чумакував, побував у Звенигородці, Умані, Єлисаветграді.

Хлопчик рано осиротів: у дев'ять років він залишився без матері. Щоб дати раду малим дітям, батько швидко одружився вдруге. Життя в сім'ї перетворилося на пекло.

Одного разу на постій в їхню хату поселили москаля. Коли мав від'їжджати, виявилося, що в нього пропало три золотих монети. Запі дозрили Тараса. Боячись покарання, хлопець втік і кілька днів перехову вався, а сестра Ярина носила йому їжу. Коли Тараса вислідили й побили, то зізнався, що це він украв гроші, от тільки не міг показати, де саме їх сховав. Тільки згодом виявилося, що крадіжку скоїв мачушин син Сте пан. Від щоденної несправедливості Тарас зненавидів мачуху та її дітей.

Після смерті батька хлопець спочатку жив з мачухою, а потім утік з дому й поселився в дяка Богорського, деякий час жив і навчався малю вати в дячка-маляра в Лисянці, маляра в селі Стеблеве. Хотів пристати на науку до відомого маляра в Тарасівці, але той подивився на його до лоню й сказав, що Тарас непридатний до цієї справи. Хлопець-сирота повернувся в Кирилівку й пас громадську худобу. Подругою й розрадни цею йому була Оксана Коваленко. Про цей період свого життя Т. Шев- ченко згадував у вірші «N.N.» («Мені тринадцятий минало...»).

Згодом Тарас потрапив у панські покої й служив козачком, а коли пан Енгельгардт від'їздив на службу до міста Вільно (нині Вільнюс, столиця Литви), забрав юнака із собою, бо він був «годен на комнатного живопис- ца». Саме у Вільно сталася подія, що вплинула на подальше Шевченкове життя. Коли пан з дружиною поїхали на бал, Тарас узявся змальовувати портрет козака Платова. Повернув- шись раніше додому, Енгельгардт за- став свого кріпака за роботою і, роз- гніваний, наказав його відшмагати на стайні різками. Але пан зрозумів, що може мати зиск від талановитого кріпака. У ті часи кріпосникам було модно й прибутково тримати власних живописців, музикантів, акторів, на- віть цілі театри. Тому П. Енгельгардт дозволив своєму кріпакові вчитися живопису: у Вільно в професора - Яна Рустема, у Санкт-Петербурзі - у відомого майстра Ширяева.

Навчатися в Академії мистецтв кріпакам на той час було заборонено, тому Тарас відвідував заняття в То- варистві заохочення художників. Ось як оцінили талант Т. Шевченка члени комітету Товариства: «Розглянувши рисунки стороннього учня Шевченка, комітет визнав, що вони заслуго вують на похвалу, і поклав мати його на увазі на майбутній час».

У Петербурзі молодий Шевченко посилено займався самоосвітою: ба- гато читав, у тому числі російською й польською, знайомився з творами мистецтва, прислухався до розмов художників про їхнє життя, мистец- тво. 1838 року Т. Шевченка викупили з кріпацтва. Він став вільним. Розпочався новий період у його житті.​
Предмет: История, автор: fajzullinakamila5
Пока другие страны Европы осуществляли промышленный переворот, Италия боролась за то, чтобы стать единым государством. В итоге, когда это произошло, страна не успела адаптироваться к экономическим изменениям в мире. В Италии был неразвит промышленный сектор, не было работы, значительная часть населения жила в нищете. Из-за этого в стране постоянно вспыхивали протесты и социальные конфликты. Главным борцом c нищетой в конце XIX в. стал итальянский политик ____1____, который выступал за проведение социальных реформ. При его участии была создана Итальянская либеральная партия. Однако проведение реформ было затруднено из-за сложности политической ситуации в стране и сопротивления консервативных сил.

Во внешней политике одним из приоритетов страны стало обретение колоний. Сторонником агрессивной внешней политики был король ____2_____. В период его правления она обзавелась первой колонией — Эритреей в Африке. Также при этом правителе Италия сформировала _____3____ с _____4_____ и Австро-Венгрией.

Выберите верные утверждения из списка:
1. События, описанные в тексте, происходили во второй половине XIX в.
2. Италия опережала европейские страны по темпам осуществления промышленного переворота
3. Основной проблемой Италии была крайняя бедность населения
4. Цифрой «1» обозначено имя итальянского политика Ф. Турати
5. Цифрой «2» обозначено имя короля Виктора Эммануила II
6. В тексте рассказано о создании «Союза трёх императоров»
Предмет: Английский язык, автор: kasokolova142004