Предмет: Физика, автор: alphamorph005

Помогите прошу!!!!!!!!!!! 20 БАЛОВ
Розв’яжіть задачу з відповіддю на питання (кожне питання 0,5 бала)

Покази амперметра 1 А (див. рисунок), R1=R2=R3=2Ом
. Внутрішній опір джерела струму 1 Ом.

ЗНАЙТИ:

1. опір зовнішньої ділянки кола
2. силу струму у нерозгалуженій частині кола
3. електрорушійну силу джерела струму
4. яку потужність споживає зовнішня ділянка кола
5. роботу струму на зовнішній ділянці кола за 2 хв
6. ККД джерела струму

Приложения:

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

I2=1А

R1=R2=R3=2Ом

r=1 Ом

R=69 Ом

t=2мин=120с

-------------------

R-?; I-?; Е-?; Р-?; А-?; η-?

Внешнее сопротивления участка цепи равно:

R=R1+R2*R3/(R2+R3)=2+2*2/(2+2)=3 Ом

I3=I2*R2/R3=1*2/2=1А

Сила тока в цепи равна:

I=I1=I2+I3=1+1=2А

Согласно закона Ома для полной цепи:

I=E/(R+r)

Отсюда:

E=I*(R+r)=2*(3+1)=8В

Напряжение на зажимах источника равно:

U=IR=2*3=6В

Мощность участка цепи равна:

Р=UI=6*2=12Вт

Работа тока за 2 минуты равна:

A=Pt=12*120=1440Дж

КПД источника равен:

η=UI/(EI)=U/E=6/8=0,75*100%=75%

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: flyrydi27
Предмет: Физика, автор: hava2000