Предмет: Физика,
автор: 123ez123
(100 балів)Коливальний контур має параметри: L = 40 мкГн і R = 8 Ом.
Визначити час, протягом якого амплітуда вільних коливань зменшиться в e^2 разів.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
t=4,56
Объяснение:
Очень легко))) подумайте
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: klysova37
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: NEZRYACHIY
Предмет: Математика,
автор: dashayvaeva01