Предмет: Химия, автор: tarasdenisuk1

У результаті взаємодії двовалентного металу масою 2г з надлишком води утворився луг і виділилось 0.05 моль водню. Визначте невідомий метал

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
0

Объяснение:

Me(II) + 2H2O = Me(OH)2 + H2↑

n(Me)=n(H2)= 0.05моль

М(Ме)=m/n= 2/0.05= 40г/моль це Са кальций

Са + 2H2O = Са(OH)2 + H2↑

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: darinamartinuk55
Предмет: Алгебра, автор: Ваня369852147