Прочитайте текст. Визначте його стильову приналежність, тип мовлення. Кажуть, що розумних і приємних співрозмовників так мало перед/усім тому, що більшість людей думає над тим, що вони хочуть висловити, а не як/слід відповідати. Розуміючи важливість спілкування, люди прагнути як/о/мога краще оволодіти цим мистецтвом. Дейл Карнегі пропонує простий спосіб стати найцікавішим спів/ розмовником: для цього, по/перше, слід бути уважним слухачем з/початку і до/кінця розмови, заохочуючи інших розповідати про себе, бо їх на/багато більше цікавлять свої проблеми, ніж ваші; по/ друге, треба приєднатися до погляду спів/розмовника. А охочим побесідувати Карнегі дає поради від супротивного: «Як/що ви хочете дізнатись, як змусити людей уникати вас, сміятися з вас по/за/очі або навіть зневажати вас, то/ось вам на цей випадок рецепт: ні/коли ні/кого довго не/вислуховуйте. Без/перестанку говоріть про себе самого. Як/що у вас з’являється якась думка в той момент, коли розмовляє ваш спів/розмовник, не/чекайте, поки він закінчить. Він не/такий розумний, як ви. За/для чого витрачати час, вислуховуючи його пусту балаканину? Відразу/ж утрутьтеся й перебийте його на середині фрази». Підсумовуючи, Карнегі запевняє, що такі люди, які не/вміють слухати,— нудні, не/виховані, самозакохані та самовпевнені, тому ні/коли не/стануть добрими спів/розмовниками (За О. Корніякою).
Ответы
Відповідь:Даний текст може бути віднесений до науково-популярного стилю мовлення. Він містить інформацію та поради, які стосуються спілкування та покращення навичок співрозмовника.
Тип мовлення, використаний в тексті, можна назвати інструктивним, оскільки автор дає конкретні поради та рекомендації щодо спілкування. Його ціль - надати читачам корисні практичні поради щодо того, як стати цікавими співрозмовниками та покращити свої навички спілкування.
У тексті зустрічаються такі елементи стилістичного оформлення, як лаконізм (короткі речення, як "Дейл Карнегі пропонує простий спосіб стати найцікавішим спів/розмовником"), риторичні питання ("За/для чого витрачати час, вислуховуючи його пусту балаканину?") та цитата ("Як/що ви хочете дізнатись, як змусити людей уникати вас...").
Загальна тема тексту - покращення навичок спілкування, зосередження на слуханні, врахуванні думки співрозмовника та виявлення інтересу до нього, а також уникання негативних реакцій, які можуть завадити ефективному спілкуванню.
Зробіть кращою будь ласка)