Предмет: Физика, автор: adamrangeridid

Поможіть
..................................​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 4 с

g = 9,8 м/с²

Найти: h - ?  V - ?

Знайдемо з якої висоти падав камінь:

h = (g * t²)/2 = 9,8 * 4²/2 = 78,4 м

Обчислимо швидкість з якою він досяг землі:

V = g * t = 9,8 * 4 =39,2 м/с


wiiiiiiiiiiq: помогите с физикой..
wiiiiiiiiiiq: одна задача…
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: mariamilanovska