Предмет: Физика,
автор: jenyaevgen173848362
Яка кількість теплоти виділилася при охолодженні олії, об’єм якої 40 л, якщо температура змінилася від 50 до 15 °С?
Ответы
Автор ответа:
0
V=40л=40*10^-3 м³
∆t=50-15=35°C
ρ=900кг/м³
с=1700Дж/кг*С
m=ρV
Q=mc∆t=ρVc∆t=900*40*10^-3 * 1700*35 = 2142000Дж = 2142кДж
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: pbs505371
Предмет: Математика,
автор: vikametalnikova456
Предмет: История,
автор: anastasiashink51
Предмет: Информатика,
автор: nagaevroman3
Предмет: Геометрия,
автор: katyabaranovskaya03