Предмет: Физика,
автор: jenyaevgen173848362
Розрахуйте кількість теплоти, необхідну для нагрівання алюмінієвої ложки масою 20 г від 10 до 80 °С.
Ответы
Автор ответа:
0
∆t=80-10=70°C
m=20г=0,02кг
с=920Дж/кг*С
Q=mc∆t=0,02*920*70=1288Дж
Автор ответа:
0
Ответ:
1302 Дж
Объяснение:
Q=cmΔt = cm(t₂-t₁)
c = 930 Дж/(кг • °С)
m = 20 г = 0,02 кг
Q = 930 · 0,02 · (80° - 10°) = 930 · 0,02 · 70 = 1302 Дж
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: anastasiashink51
Предмет: Информатика,
автор: trosino503
Предмет: Экономика,
автор: MonstaXM
Предмет: Математика,
автор: aaulymanarkul
Предмет: Українська мова,
автор: comfyuser091220