Предмет: Физика, автор: linkwaykerow

Допоможіть будь-ласка з задачею Визначити опір R 1 , якщо R 2 = 3 Ом, R 3 = 6 Ом, I 1 = 5 А, а напруга на
вході U = 50 В.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
0

Ответ:

Дано:

R2=3 Ом;

R3=6 Ом;

І1=5 А;

U=50 B;

Знайти R1.

1. Знаходимо загальний опір ланки з резисторів R2, R3:

R2,3=R2*R3/R2+R3=(3*6)/3+6=18/9=2 Ом;

2. U=I1*(R1+R2,3)=I1*R1+I1*R2,3, звідси знаходимо

R1=(U-I1*R2,3)/I1=(50-5*2)/5=40/5=8 Ом.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним