Предмет: Физика,
автор: Vladislavavg
1. Визначити напругу на електричному приладі, якщо його потужність 1200 Вт, а сила струму в колі 6 А.
2. Визначити силу струму, який використовують для сріблення деталі, якщо за 20 хвилин, маса приладу зросла на 20 мг. (k = 1, 12M*Gamma / K * n) .
3. Визначити ККД приладу, якщо лід масою 1 кг, розплавили на протязі 10 хв, сила струму в колі 6 А, а напруга 220 В. ( lambda=332 k Box k / k * r ) . Лід знаходиться при температурі плавлення.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
1. P=1200 Вт;
I=6 А;
U ? U=P/I=1200/6=200 B;
2. t=20 хв=1200 c;
m=20 мг;
k = 1, 12 мг / Kл;
I ? I=m/(k*t)=20/(1,12*1200)=0,015 A;
3. m=1 кг;
t=10 хв=600 c;
I=6 А;
U=220 В;
λ=332 kДж/кг;
ККД ? ККД=Q/(P*t)=m*λ*100%/(I*U*t)=1*332000*100%/(6*220*600)=
42%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: aivashina234
Предмет: Українська література,
автор: Kariso
Предмет: Физика,
автор: julyasipina
Предмет: Русский язык,
автор: surajbttr
Предмет: Английский язык,
автор: diarabova