Предмет: Физика,
автор: alinarozko47
Під час електролізу розчину цинк сульфату виділилося 2,49 г цинку. Визнач електрохімічний еквівалент цього металу, якщо крізь електроліт протягом 58 хв проходив електричний струм 2,2 А.
Приложения:

svjatoslawnechipor65:
Відповідь є
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
m=2,49 г;
t=58 хв=60*58=3480 сек;
І=2,2 А.
Знайти k.
m=k*I*t, звідси знаходимо електрохімічний еквівалент маталу:
k=m/I*t=2,49/2,2*3480=0,33*10^-3 г/Кл=0,33*10^-6 кг/Кл.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: chuikodasha2012
Предмет: Математика,
автор: alisabritavskaya11
Предмет: Українська мова,
автор: okitkoUlia13
Предмет: Английский язык,
автор: nikolokt