Предмет: Физика,
автор: ubijca525
ОБОВ'ЯЗКОВО З РІШЕННЯМ
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
А. 10 м
Пояснення:
третя секунда (від двох до трьох)
швидкість на цьому проміжку незмінна і дорівнює v=10 м/с
тривалість цього проміжку t=1 c
S=v*t=10*1=10 м (відповідь А)
ГАЗ52:
Клёво.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: lkotyaral
Предмет: История,
автор: batirovnamohira09
Предмет: Химия,
автор: listazemli
Предмет: Математика,
автор: dametov21