Предмет: Химия, автор: salii24marta

Обчислити масу розчиненої речовини в розчині барій нітрату, масою 180 г з масовою часткою 10%, якщо до нього долили воду об'ємом 220 мл.​ Даю 50 балів!

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

m(H2O)=V•p= 220•1=220г

w(Ba(NO3)2)= m((Ba(NO3)2)/m(розч)

m(розч)= 180+220=400г

w(Ba(NO3)2)= (180•0.1)/400= 18/400= 0.045 (4.5%)

Помилка в умові, замість маси треба знайти масову частку розчиненої речовини в новому розчині, бо інакше це задача не логічна.


salii24marta: дякую
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: olesat800
Питання №1 ? 2 бали Означення виділено в реченні: Розкіш царів меркне перед мистецькими шедеврами геніїв. Не мати царя в голові – означає діяти нерозсудливо. То не хмара – біла пташка хмарою спустилась над царем тим. Крути не верти – царем не будеш. Питання №2 ? 2 бали Як називається різновид означення? Приклад Приголосний Присудок Прикладка Питання №3 ? 2 бали У якому реченні вжито узгоджене означення? До мене підходить людина середнього віку (О. Довженко). В гречках некошених стоїть барвистий мед, натруджено-густий, немов земля пахуча (А. Малишко). Біля друга і в біді серце відпочине (Д. Павличко). Сонце, сонце! Світ! Весна! (О. Олесь). Питання №4 ? 2 бали Узгоджене означення виділено в реченні: Наше життя – бурхливий океан. Клен напроти кидав тінь на грядки. Світло сонця розлилося по всьому степу. Роки життя не владні над тобою. Питання №5 ? 2 бали Визначте, у якому з поданих речень є прикладка? Я все стерплю в жорстокім герці, аби лише, зберігши стиль, не пропустить удару в серце. Життя – це можливість, дарована Богом. Нечуй-Левицький, один із найвидатніших прозаїків-класиків, у своїх критичних висловах закликав наслідувати мову «сільської баби», але у власній творчості цього майже не робив. Чи зможу я, крім ласки й доброти, вдихнуть вогонь, і шлях йому знайти, й розуму навчить? Питання №6 ? 2 бали У якому реченні немає другорядних членів? Оленка раптом почала плакати. Наш син узявся байдики бити. Жовте листя опадало додолу. Чорне море було схвильоване.
Предмет: Алгебра, автор: jalmirzayevanodira
Предмет: Алгебра, автор: Gavrilovakatty130