Предмет: Физика, автор: Kawai6367

Яка сила пружності виникає в пружині жорсткістю 40 Н/м, якщо її видовження дорівнює 5 см?

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0
Дано:
k=40H/м
х=5см=0,05м
Знайти:
F-?
F=kx=40*0,05=2H
F - сила пружності
k - жорсткість тіла
х - видовження
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: rito4ka56
Предмет: Физика, автор: darynamariuk
Предмет: Математика, автор: test22817