Предмет: Экономика,
автор: mistergospodin
Визначити рентабельність за наступними даними: Собівартість одиниці продукції - 500 грн., ціна - 600 грн.
Ответы
Автор ответа:
0
Рентабельність - це відношення прибутку до собівартості, виражене у відсотках.
Прибуток визначається як різниця між цінами та собівартістю:
Прибуток = Ціна - Собівартість = 600 грн. - 500 грн. = 100 грн.
Рентабельність визначається як відношення прибутку до собівартості, помножене на 100%:
Рентабельність = (Прибуток / Собівартість) * 100% = (100 грн. / 500 грн.) * 100% = 20%.
Отже, рентабельність у цьому випадку становить 20%.
Прибуток визначається як різниця між цінами та собівартістю:
Прибуток = Ціна - Собівартість = 600 грн. - 500 грн. = 100 грн.
Рентабельність визначається як відношення прибутку до собівартості, помножене на 100%:
Рентабельність = (Прибуток / Собівартість) * 100% = (100 грн. / 500 грн.) * 100% = 20%.
Отже, рентабельність у цьому випадку становить 20%.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: ghostbusters55716
Предмет: Английский язык,
автор: zanfirovkirill80
Предмет: Физика,
автор: voo2
Предмет: Математика,
автор: camat07080807p85v95